Půjčka před výplatou

Půjčka před výplatou je rychlým a snadným řešením finančních problémů, které mohou, bohužel, nastat každému: zpozdí se výplata od zaměstnavatele, přijdete o zaměstnání a do nového nastupujete až za měsíc, vzniknou Vám nějaké jiné nečekané náklady, které musíte nutně uhradit, a Vaše účty nebo faktury od dodavatelů energie, telefonu, Internetu mají také svoje termíny splatnosti.

Půjčka před výpalatou je unikátním typem mikropůjčky, která Vám pomůže chytře a rychle vyřešit veškeré Vaše problémy se složenkami a účty tak, abyste se nedostali do tíživé situace a měli své výdaje pod kontrolou.

pujcka-pred-vyplatou2-min
pujcka-pred-vyplatou-min

Poskytujeme krátkodobou půjčku do 11.500,- Kč, a to na dobu od 7 do 45 dnů. V případě potřeby můžete tuto půjčku před výplatou prodloužit až o 90 dnů: při každém prodloužení máte navíc dalších 30 dní k době splatnosti Vaší půjčky; tuto změnu můžete provést celkem 3x.

U půjčky před výplatou si můžete půjčit od 500,- Kč do 11.500,- Kč

Staráme se o naše klienty, a proto chceme, aby měli přehled o všem – o částce, kterou si mohou půjčit, o sazbách a vedlejších nákladech, a kolik ve skutečnosti ve finále zaplatí.

Snadné vyřízení

Vyřízení půjčky je snadné a nemá žádné další skryté poplatky – vše vidíte jasně a zřetelně, a již v okamžiku poskytnutí půjčky víte, kolik budete skutečně vrácet.

Rychlost

Peníze máte k dispozici okamžitě – hotovost dostanete na ruku.

Půjčka na míru

Sami si můžete zvolit výši půjčky, dobu její splatnosti, a po konzultaci s naším specialistou ihned máte informace o tom, kolik skutečně za Vaši půjčku zaplatíte.

Žádné ručitele

Nepotřebujete ručitele ani potvrzení příjmu.

Získejte půjčku před výplatou již dnes!

Půjčku před výplatou můžete sjednat i jako online-půjčku: stačí zavolat na čísla +420 737 728 903, +420 739 279 228, případně využít kontaktního formuláře na našich stránkách, nebo můžete poslat vyplněnou žádost z našich stránek. Stačí zvolit sekci On-line žádost a poté přejít na stránku online půjčka nebo po odkaze výše. V závislosti na typu produktu, který si potřebujete prostřednictvím online půjčky zařídit, zvolte konkrétní typ produktu a zákazníka, který odpovídá Vaší osobě, a postupujte podle pokynů. Poté, co nám žádost odešlete, bude zpracována a kontaktuje Vás náš specialista, který se bude věnovat pouze Vám a půjčku s Vámi vyřídí ihned.

Příklad úvěru:
1000 Kč, poplatek 240 Kč, splatnost 21 dní.
Roční úroková sazba 17,14%, celková částka splatná spotřebitelem činí 1240 Kč.

Jsme zprostředkovatelé nebankovních úvěrů a tuto činnost vykonáváme pro více věřitelů.